Prysznice bezpieczeństwa

Zasadniczym celem stosowania natrysków bezpieczeństwa jest natychmiastowe dostarczenie dużej ilości wody. Służą do ugaszenia płomieni lub spłukania ciała po kontakcie z substancjami szkodliwymi. Należy je montować tam, gdzie pracownicy mogą mieć kontakt z chemikaliami np: w miejscach magazynowania, wytwarzania czy przeładunku. Niebezpieczeństwo stwarzają także instalacje i zbiorniki w których substancje żrące występują pod ciśnieniem i wyciek nawet małej ilości może spowodować oblanie całego ciała.


Vertical Shower, ceiling mounting, ABS shower head Elipsa-Lab 1100

zł730.00

Natrysk sufitowy

Montowany do pionowej rury wychodzącej z sufitu. Natrysk bezpieczeństwa to pierwsza pomoc w wypadkach chemicznych. Często stosowane w laboratoriach chemicznych tam gdzie występują sufity podwieszone. Czasza prysznica wykonana jest chmoodpornego tworzywa ABS lub ze stali nierdzewnej – na życzenie.

(0/5)

Horizontal Shower, wall mounting, ABS shower head Elipsa-Lab 1110

zł750.00

Natrysk ratunkowy

Przeznaczony do spłukiwania substancji niebezpiecznych z ciała i gaszenia odzieży na poszkodowanym po wypadku z ogniem. Struga wody wypływająca z czaszy prysznica obejmuje całe ciało. Prysznic bezpieczeństwa Elipsa-Lab 1110 jest montowany do rury poziomej, wychodzącej ze ściany.Jaskrawo żółty kolor natrysków bezpieczeństwa polecany jest przez specjalistów bezpieczeństwa i higieny pracy. Z uwagi na delikatną naturę tkanek oczu i twarzy do ich przemywania nie należy używać pryszniców lecz oczomyjek.

(0/5)
Elipsa 1141 natrysk bezpieczeństwa montowany nad drzwiami

Over door Shower, right control, ABS shower head Elipsa-Lab 1141

zł1,160.00

Natrysk bezpieczeństwa montowany do ściany nad drzwiami

Czasza natrysku bezpieczeństwa znajduje się w osi otworu drzwiowego a cięgno do uruchamiania natrysku na ścianie obok drzwi, poza światłem drzwi. Dzięki takiemu rozwiązaniu można swobodnie wejść do pomieszczenia. Dzięki chemoodpornej powłoce z poliamidu można je montować nawet w agresywnym środowisku. Prysznice ratunkowe Elipsa-Lab produkowane są zgodnie z systemem jakości ISO 9001:2015

(0/5)

Shower and Eyewash, wall mounting, ABS shower head / bowl Elipsa-Lab 4285

zł1,990.00

Natrysk montowany do ściany z oczomyjką

Zestaw składa się z natrysku do spłukiwania całego ciała oraz myjki do oczu i twarzy. Ta oczomyjka z prysznicem jest montowana do ściany za pomocą uchwytów systemowych. Łatwy montaż: jedno przyłącze do oczomyjki i prysznica, zasilanie od góry 1". Pewne zamocowanie do ściany za pomocą 8 śrub. Zamocowanie zestawu na ścianie ułatwia sprzątanie podłogi i utrzymanie pomieszczenia w czystości. Natryski bezpieczeństwa sprzedawane przez naszą firmę różnią się od innych tym, że w standardowym wykonaniu mają chemoodporną powłokę antykorozyjną która zapewnia długotrwałe użytkowanie nawet w agresywnej atmosferze.

(0/5)