Oczomyjka pomoc w wyborze

Oczomyjka i myjki do oczu są urządzeniami używanymi do ratowania osób które ucierpiały w wyniku wypadku z chemikaliami czy wysoką temperaturą.
Są środkiem pierwszej pomocy i dlatego użytkownik musi mieć pewność że w sytuacji awaryjnej zadziałają. Najważniejszym kryterium wyboru jest wiarygodność producenta. Nie wolno kierować się najniższą ceną. Sam atest PZH nie wystarcza. Atest PZH mówi jedynie o rodzaju materiału zastosowanego w produkcji. Nie odnosi się do cech użytkowych, niezawodności, jakości wykonania.
Urządzenie musi być przetestowane przez niezależne laboratorium które potwierdza przeprowadzenie badania stosownym certyfikatem. Urządzenia oferowane w naszym sklepie są produkowane przez firmę Carlos Arboles SA zgodnie z systemem kontroli jakości ISO 9001. Były testowane przez niezależne laboratorium LGAI Technologica Center SA i uzyskały certyfikat zgodności z normami: PN-EN 15154-1, PN-EN 15154-2, ANSI/SEA Z358,1-2009, DIN 12899-3:2007
Oczomyjka i myjki do oczu przeznaczone są do instalowania blisko osób pracujących w obszarach potencjalnie niebezpiecznych. Ich zasadniczym celem jest natychmiastowe dostarczenie odpowiedniej ilości wody w celu przemycia oczu i twarzy, spłukania szkodliwych substancji lub ich rozcieńczenia.
W naszej ofercie dostępne są następujące typy oczomyjek:
- montowane na ścianie


- wolnostojące

Oczomyjka Elipsa 2220
- montowane na kranie ( polecane jako dodatkowe wyposażenie, tam gdzie już są zainstalowane stacjonarne oczomyjki )

G1100 oczomyjka na kran Elipsa
- w zastawach z natryskami bezpieczeństwa  

oczomyjka z natryskiem bezpieczeństwa Elipsa 4285  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl