Zapraszamy do sklepu z oczomyjkami

Ważnym argumentem przemawiającym za stosowaniem myjek do oczu ( oczomyjek ) przy każdej pracy ze środkami chemicznymi o właściwościach żrących jest to, że w każdej sytuacji kiedy pracownicy wchodzą w kontakt z takimi środkami chemicznymi istnieje prawdopodobieństwo wypadku, a każdy wypadek bez względu na czas kontaktu z substancją może zakończyć się utratą zdrowia.

Teraz do każdej oczomyjki i natrysku bezpieczeństwa dodajemy instrukcję obsługi którą można zawiesić na ścianie. Instrukcja jest wydrukowana na sztywnej płycie PCV 3 mm. Dodatkowe instrukcje można kupić w zakładce "Inne modele"

Oczomyjki ( myjki do oczu i twarzy ) służą do zmywania z twarzy i wypłukiwania z oczu substancji niebezpiecznych. Urządzenia te powinny być instalowane w bezpiecznym miejscu do którego poszkodowany dotrze w ciągu 10 sekund, nie dalej niż 30 m od miejsca potencjalnego wypadku. Ważnym argumentem przemawiającym za stosowaniem myjek do oczu ( oczomyjek ) przy każdej pracy ze środkami chemicznymi o właściwościach żrących jest to, że w każdej sytuacji kiedy pracownicy wchodzą w kontakt z takimi środkami chemicznymi istnieje prawdopodobieństwo wypadku, a każdy wypadek bez względu na czas kontaktu z substancją może zakończyć się utratą zdrowia.

Teraz oczomyjki i natryski bezpieczeństwa Elipsa można obejrzeć na Youtube

https://www.youtube.com/watch?v=2ozRfn7Iqgo        https://www.youtube.com/watch?v=vuWKKcZWx9A

Natryski bezpieczeństwa i oczomyjki Elipsa-Lab są produkowane zgodnie z systemem jakości ISO 9001:2015. Urządzenia ratunkowe muszą być doskonale widoczne. Najlepiej widocznym kolorem jest kolor jaskrawo żółty. Żółte przedmioty są bardziej widoczne, a przez to łatwiej osiągalne. Intensywna barwa kontrastująca z tłem otoczenia przyciąga uwagę poszkodowanego dzięki czemu łatwo i szybko odnajdzie urządzenie ratunkowe. Produkt z atestem PZH

W sklepie internetowym e-oczomyjki.pl możesz kupić atestowane oczomyjki, myjki do oczu, natryski bezpieczeństwa, prysznice ratunkowe, zestawy kombinowane natrysk + oczomyjka. Urządzenia zostały przetestowane przez niezależne laboratorium LGAI Technological Center SA Applus i uzyskały certyfikat zgodności z europejskimi i amerykańskimi normami EN-15154-1, 15154-2, ANSI Z358., ISO 9001:2015

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl