oczomyjka na kran G1100
Guardian Equipment

Oczomyjka nakręcana na kran

zł550.00
Tax excluded

Myjka do oczu nakręcana na kran G1100

Montowana jest bezpośrednio na wylewce kranu. Montaż jest bardzo prosty i nie wymaga żadnych zmian w instalacji. Zastosowanie jej umożliwia korzystanie z dotychczasowych funkcji kranu i zlewu bez zmian. Pasuje na każdy kran, nie zabiera cennego miejsca w laboratorium. Zalecamy stosowanie tej oczomyjki jako uzupełnienie stacjonarnych pryszniców do przemywania oczu.

Quantity

Jak działa oczomyjka nakręcana na kran

Po otwarciu kranu, pociągnięcie za przełącznik ( PULL ) uruchamia myjkę. Przełącznik zmienia kierunek przepływu wody. Teraz woda wypływa z dwóch głowic umożliwiając przemywanie oczu. Użytkownik ma swobodne ręce, może rozszerzyć powieki i przytrzymać podczas przemywania. Aby zakończyć działanie oczomyjki należy nacisnąć przełącznik lub zakręcić kran.

Instrukcja montażu myjki do oczu

Tak to proste, wystarczy odkręcić perlator i w jego miejsce nakręcić oczomyjkę. Można to zrobić bez użycia specjalnych narzędzi. Parę minut pracy i zwykły kran zamienia się w stanowisko do przemywania oczu.

Dane techniczne

Głowice natryskowe są zamontowane w odstępie 76 mm od siebie i zapewniają delikatne przemywanie oczu. Głowice są skierowane do przodu w kierunku użytkownika. Kąt głowic jest regulowany, aby umożliwić pełne przemywanie i uniknąć rozpryskiwania wody na boki. Wyposażone są w osłony przeciwpyłowe chroniące głowice wylotowe.
Zawór przełączający wykonany jest z kutego mosiądzu z chromowaną powłoką.


Producent

Producentem oczomyjki G1100 jest amerykańska firma Guardian Equipment.


Gwarancja jakości

Każda myjka do oczu nakręcana na kran jest całkowicie zmontowana i fabrycznie testowana przed wysyłką.

Product Details

G1100

Download

Oczomyjka G1100

Oczomyjka G1100 nakręcana na kran. Nie wymaga przeróbki instalacji, nie ogranicza dotychczasowych funkcji kranu i zlewu.

Download (269.35KB)