Oczomyjka przenośna

Przenośna myjka do oczu ( oczomyjka przenośna ) to myjka do oczu nie przyłączona do instalacji wodociągowej, która może być przenoszona przez jedną osobę bez dodatkowej pomocy i może być przechowywana lub zamontowana w bezpośredniej bliskości użytkownika w celu zapewnienia szybkiego opłukania oczu – definicja z normy PN EN 15154-4. Oczomyjki przenośne fabrycznie wypełnione są płynem opłukującym, przeznaczone jako pierwsza pomoc w przypadkach narażenia oczu na działanie szkodliwych substancji.
Działania podjęte w czasie pierwszych sekund po wypadku w którym oczy zostały narażone na działanie szkodliwych substancji są najważniejsze dla maksymalnego ograniczenia zakresu obrażeń. Oczomyjki przenośne są zaprojektowane i przeznaczone do ustawiania w bezpośredniej bliskości osób pracujących w obszarze potencjalnie niebezpiecznym. Głównym zadaniem tych urządzeń jest umożliwienie bezzwłocznego opłukania oczu. Przenośne oczomyjki umożliwiają także kontynuację płukania oczu w trakcie transportu poszkodowanego do punktu pomocy medycznej.

Oczomyjka 2008

988,00 zł

Dzięki temu że Oczomyjka 2008 nie wymaga podłączenia do instalacji wodociągowej można ją zamontować  w dowolnym miejscu. W oczomyjce znajdują się dwie butelki ( spray ) zawierające płyn do przemywania oczu który wystarcza na 15 minut przemywania oczu. Zastosowany płyn znacznie skuteczniej ratuje oczy niż zwykła woda. Oczomyjka 2008 uruchamiana jest jednym ruchem ręki i dalej działa samoczynnie. Temperatura pracy: +10 do +30 st. C. Oczomyjka 2008 dostępna jest także w wersji mrozoodpornej, może być podłączona do systemu alarmowego. Zobacz na własne oczy jak działa Oczomyjka 2008 - film poniżej.

(0/5)

Przenośna Oczomyjka 2008

1 350,00 zł

W wersji przenośnej Oczomyjkę 2008 umieszczono na statywie. Taką oczomyjkę można zabrać ze sobą i postawić w dowolnym miejscu. Oczomyjka zawiera dwie butelki ( spray ) z płynem do oczu. Zawartość butelek wystarcza na 15 minut przemywania oczu.

(0/5)

Oczomyjka jednorazowa

79,00 zł

Butelka ( spray ) zawiera 250 ml płynu do przemywania oczu co wystarcza na 15 minut przemywania oczu.
Płyn przeznaczony jest do spłukiwania i oczyszczania oczu po kontakcie z substancjami szkodliwymi i w przypadkach zagrożeń biologicznych, do oczyszczania oczu z kurzu i brudu. Stosowany do nawilżenia oczu. Okres przydatności do użycia płynu płuczącego: 36 miesięcy od daty produkcji

(0/5)