G1100 oczomyjka na kran
  • G1100 oczomyjka na kran
  • G1100 oczomyjka nakręcana na kran
  • G1100 oczomyjka
  • G1100 oczomyjka Guardian Equipment

G1100 Oczomyjka nakręcana na kran

460,00 zł
Netto

Jak uruchomić oczomyjkę G1100?

Po otwarciu kranu, pociągnięcie za przełącznik ( PULL ) uruchamia oczomyjkę. Przełącznik zmienia kierunek przepływu wody. Teraz woda wypływa z dwóch głowic umożliwiając przemywanie oczu. Użytkownik ma swobodne ręce, może rozszerzyć powieki i przytrzymać podczas przemywania. Aby zakończyć działanie oczomyjki należy nacisnąć przełącznik lub zakręcić kran. Oczomyjkę G1100 montuje się bezpośrednio na wylewce kranu. Montaż jest bardzo prosty i nie wymaga żadnych zmian w instalacji. Ta oczomyjka nie ogranicza dotychczasowych funkcji kranu i zlewu. Pasuje na każdy kran, nie zabiera cennego miejsca w laboratorium.

Zalecamy stosowanie tej oczomyjki jako uzupełnienie urządzeń stacjonarnych.

Ilość

Zastosowanie: Myjki do oczu, oczomyjki G1100 montowane na kranach przekształcają każdy kran w stanowisko do awaryjnego przemywania oczu bez zakłócania normalnej pracy kranu. Oczomyjkę G1100 można zainstalować przy każdym zlewie, w pobliżu miejsc, w których mogą wystąpić wypadki. W sytuacji awaryjnej urządzenie jest łatwo dostępne i może być szybko uruchomione, zapewnia nieograniczony dopływ wody pitnej do płukania oczu użytkownika.

Głowice natrskowe: Głowice wylotowe są zamontowane w odstępie 76 mm od siebie i zapewniają delikatny, napowietrzony przepływ wody. Głowice są skierowane do przodu w kierunku użytkownika. Kąt głowic jest regulowany, aby umożliwić pełne przemywanie i uniknąć rozpryskiwania wody na boki. Oczomyjki G1100 wyposażone są w osłony przeciwpyłowe chroniące głowice wylotowe.

Zawór: zawór przełączający wykonany jest z kutego mosiądzu. Pociągnij przełącznik, aby aktywować przemywanie oczu; ciśnienie wody utrzymuje działanie oczomyjki G1100 pozostawiając ręce użytkownika swobodne. Aby powrócić kran do normalnego działania -naciśnij przełącznik lub zakręć kran.

Wylot: Wyposażony w odkręcany aerator.

Gwarancja jakości: Każda oczomyjka jest całkowicie zmontowana i fabrycznie testowana przed wysyłką.

G1100

Pobieranie

Oczomyjka G1100

Oczomyjka G1100 nakręcana na kran. Nie wymaga przeróbki instalacji, nie ogranicza dotychczasowych funkcji kranu i zlewu.

Pobieranie (269.35k)